W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 10-lecia funkcjonowania Wydziału do zwalczania Przestępczości Pseudokibiców. W wydarzeniu uczestniczyli Komendant Wojewódzki nadinsp. Tomasz Olczyk oraz przedstawiciele kadry …
Tag: