Uroczyste otwarcie nowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Trzciance zgromadziło I Wicewojewodę Wielkopolską Karolinę Fabiś-Szulc, samorządowców i mieszkańców. W 2025 roku zawarto umowę o dotację z rezerwy celowej między Wojewodą Wielkopolskim …
Tag: