Północna nitka Mostu Bolesława Chrobrego w Poznaniu została całkowicie rozebrana. Na obu brzegach Warty trwają już prace przy żelbetowych podporach nowej konstrukcji. Od poniedziałku 8 czerwca zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Wieżowej i Panny Marii.
Co już zrobiono?
Poznańskie Inwestycje Miejskie poinformowały, że po starej przeprawie nie ma już śladu. Fundamenty przyszłej nitki oparto na palach wbitych w grunt. Teraz wykonawca przeszedł do kolejnego etapu – powstają podpory nowego mostu.
„Aktualnie na placu budowy prowadzone są prace zbrojarskie, ciesielskie i betoniarskie w zakresie podpór północnej nitki mostu” – mówi Tomasz Płóciniczak, wiceprezes spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.
Równolegle trwają roboty przy przebudowie przejścia podziemnego pod ul. Wyszyńskiego, w rejonie przystanku Katedra, oraz prace instalacyjne i drogowe przy ul. Wieżowej.
Zmiany od 8 czerwca
W najbliższy poniedziałek kierowcy i piesi muszą przygotować się na zwężenia wjazdów na skrzyżowanie. Powodem jest przebudowa sieci wodociągowej. Zawężone zostaną wloty ulic Wieżowej i Wyszyńskiego oraz Panny Marii i Wyszyńskiego, a chodniki będą czasowo zajęte.
Tory jazdy i ciągi piesze mogą być przesuwane w zależności od postępu robót. Władze apelują o zachowanie ostrożności i uważne śledzenie oznakowania. Mieszkańcy zastanawiają się, jak długo potrwają te utrudnienia?
Jak teraz jeździmy?
Przejazd przez Wartę odbywa się południową nitką mostu, gdzie dostępny jest również chodnik. Szlak żeglowny pod przeprawą został zawężony. Gdy północna część stanie na nowo, to ona przejmie cały ruch, a południowa zostanie zamknięta do rozbiórki i odbudowy.
Udogodnienia po remoncie
W ramach inwestycji powstaną całkiem nowe mosty: dwa drogowe i jeden tramwajowy. Przebudowane zostaną przyległe odcinki ulic Estkowskiego i Wyszyńskiego, a także skrzyżowania z Chwaliszewo, Panny Marii i Wieżową. Na obu stronach przeprawy zaprojektowano drogi rowerowe i chodniki, a ciąg pieszo-rowerowy pojawi się też na ul. Wyszyńskiego.
Pasażerów komunikacji miejskiej czeka ważna zmiana: przy Katedrze powstanie wspólny przystanek tramwajowo-autobusowy ułatwiający przesiadki. Będzie wyposażony w nowe tablice informacyjne, biletomat, wiaty, ławki oraz nawierzchnię z oznaczeniami fakturowymi. Obok zaplanowano naziemne przejście dla pieszych. Nie zabraknie też małej architektury – ławek, koszy i stojaków rowerowych, a całość dostosowana zostanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Przebudowa sieci wodociągowej, odwodnienie, oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna i nowa zieleń dopełnią zakresu tej ogromnej inwestycji.