Leszczyńscy kryminalni zatrzymali dwóch braci poszukiwanych do odbycia kar więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. 25 i 26-latkowie z powiatu górowskiego zostali już przetransportowani do zakładu karnego. Cała akcja rozegrała się 18 maja na terenie dworca kolejowego w Lesznie.
Wpadli na gorącym uczynku
To właśnie tam policjanci zajmujący się identyfikacją i poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości namierzyli rodzeństwo. Skąd mundurowi wiedzieli, gdzie szukać? Funkcjonariusze od jakiegoś czasu analizowali tropy prowadzące do 25 i 26-latka, którzy unikali odpowiedzialności za wcześniejsze czyny.
Koniec ukrywania się
Obaj bracia byli poszukiwani za przestępstwa przeciwko mieniu popełnione w przeszłości. Teraz przyjdzie im zapłacić za swoje błędy. Młodszy z mężczyzn spędzi w więzieniu najbliższe 14 miesięcy, natomiast starszy został skazany na 18 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymani trafili już do zakładu karnego.