Strona główna » Koniec kłopotów na Wagrowskiej. Już 30 marca przejedziesz pod wiaduktem

Koniec kłopotów na Wagrowskiej. Już 30 marca przejedziesz pod wiaduktem

by poznan

Od poniedziałku, 30 marca, kierowcy znów przejadą ul. Wagrowską pod wiaduktem w ciągu ul. Hetmańskiej. Koniec utrudnień – ruch pod wiaduktem zostanie przywrócony, a auta skorzystają z wjazdu na północną jezdnię Hetmańskiej w stronę ronda Starołęka.

W rejonie wiaduktu nadal trwają prace porządkowe, dlatego trzeba zachować ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie.

Dlaczego przejazd był zamknięty?

Przez ostatnie tygodnie prowadzono naprawę podpór części drogowej wiaduktu nad ul. Wagrowską. Gdyby nie te roboty, nośność wiaduktu w ciągu kilku lat spadłaby poniżej dopuszczalnego poziomu. Wykonano także prace przy dylatacjach i odtworzeniu nawierzchni. W trakcie robót ujawniono korozję belek konstrukcyjnych, co wymagało dodatkowych napraw.