8
I Wicewojewoda Wielkopolska Karolina Fabiś-Szulc skierowała list z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. To wyraz solidarności z osobami LGBT+ w regionie.
Dzień walki z uprzedzeniami
17 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. List wicewojewody wpisuje się w te obchody, przypominając o potrzebie równego traktowania.