Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej oraz Prezes Ochotniczych Straży Pożarnych w Poznaniu przekazali wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Strażaka. Swoje słowa skierowali do wszystkich strażaków i pracowników cywilnych. To ważne święto w kalendarzu każdego, kto na co dzień niesie pomoc.
Obchody Dnia Strażaka to czas podziękowań za odwagę i poświęcenie. Życzenia opublikowano na stronie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu w portalu Gov.pl.
Poznań świętuje Dzień Strażaka
W swoim przesłaniu władze pożarnicze podkreśliły znaczenie służby i współpracy jednostek ochotniczych. Czy jest lepszy moment, by docenić ich trud? Komendant Miejski PSP w Poznaniu oraz Prezes OSP złożyli najserdeczniejsze życzenia.