Olaf Nowicki zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U-15 w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Bułgarii. Reprezentant Sobieskiego Poznań stoczył na tej imprezie pięć walk, z czego cztery zwycięskie.
Trzy medale w sumo i podium drużynowe
W Stoku Lackim na Mistrzostwach Polski Juniorów w sumo zawodnicy Sobieskiego Poznań aż trzykrotnie stawali na podium w rywalizacji indywidualnej. Drużynowo wywalczyli trzecie miejsce.
Szkolenie dzieci i młodzieży w Sobieskim Poznań w ramach MCS jest realizowane dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu UMP.