Strona główna » Brązowy medal Mistrzostw Europy i podium w Polsce dla zawodników Sobieskiego

Brązowy medal Mistrzostw Europy i podium w Polsce dla zawodników Sobieskiego

by poznan

Olaf Nowicki zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U-15 w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Bułgarii. Reprezentant Sobieskiego Poznań stoczył na tej imprezie pięć walk, z czego cztery zwycięskie.

Trzy medale w sumo i podium drużynowe

W Stoku Lackim na Mistrzostwach Polski Juniorów w sumo zawodnicy Sobieskiego Poznańtrzykrotnie stawali na podium w rywalizacji indywidualnej. Drużynowo wywalczyli trzecie miejsce.

Szkolenie dzieci i młodzieży w Sobieskim Poznań w ramach MCS jest realizowane dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu UMP.